Filozofie LADY XL

Móda nám pomáhá vyjádřit kým jsme. Některé z nás svoji krásu rády křičí do světa a dávají ji na odiv beze strachu. Jiné ji schovávají jako překvapení.

My v LADY XL víme jediné: ženy jsou krásné plnoštíhlé, hubené, malé i velké. Milujeme módu pro plnoštíhlé, protože právě zde jsme svědky těch největších kouzel.

POZORUJEME NAŠE KLIENTKY, JAK TŘÍBÍ A MĚNÍ SVŮJ STYL BEZ OHLEDU NA SVÉ VELIKOSTI.

Přátelství a krása života. Snažíme se, aby Vás právě tyto hodnoty oslovily v našich obchodech. Cítit se dobře a zároveň vědět, že jste nakoupily šaty, na které se můžete spolehnout.

Prvotřídní kvalita výrobků je samozřejmostí - nyní je čas pro Vás.

1

Koho chceme oslovit

Moderní ženy. Ženy, které milují život, myslí pozitivně a rády ukazují svoji krásu. Každá lady XL ví, že kdo ocení ji, ocení i její krásu v našich šatech. Buďte otevřené a uvolněné. Užívejte si barvy a styly, sledujte jak vykouzlit plnoštíhlou krásu.

Známe své klientky

Mnohé z nás touží po iluzi. Mnohé z nás se jednou za čas poddají tlaku reklam a vrhnou se na přísné hubnoucí programy a diety. Myslíme si, že se můžeme vrátit zpět do minulosti... Nejde to.

Můžeme být ale sebevědomé. Můžeme hledat svůj styl a být pyšné na svůj vkus, chodit s hlavou hrdě vztyčenou. Krásné líčení, úsměv a pohoda dokáže udělat zázraky, ke kterým Vás diety nikdy nedovedou.


Přijďte se k nám podívat, projděte si naši nabídku, nechte si poradit a odejděte spokojené samy se sebou. Své tělo jste zdědily stejně jako barvu očí - je jedno jediné, které máte. Můžete ho rozmazlovat a hýčkat. Mějte se ráda!!!

Aktuality
30.10.2019
Krásná nová trička s aplikacemi i bez, bundy, kabáty a společenské šaty. Kalhoty s lampasy, jeansové kalhoty v různých provedeních. Přijďte si vybrat.
Dárkové poukázky stále v prodeji!
30.10.2019
Překvapte své blízké dárkovou poukázkou bez vyptávání se na velikost. Výběr dle vlastního vkusu je vždy nejlepší.