Móda XL

Po mnoha letech zkušeností si Vám dovolujeme dát malou radu:

1

Nespoléhejte se na rady kamarádek a manžela ohledně oblékání. Spolehněte se na svůj vkus a odborné doporučení asistentek prodeje. Uvidíte, že Vás okolí pochválí a doma uznají, že Vám nové oblečení opravdu sluší.

U nás v LADY XL najdete oblečení přímo na sebe! S výběrem Vám poradíme a na místě máte i možnost sladit Vaše oblečení s doplňky. Ty jsou často tou pravou tečkou oblečení - u bohatě tvarovaných postav mají navíc úkol na určitém místě akcentovat pozornost, aby ji od jiného místa odvedly.

Halenky

Halenky jsou skutečně nekonečné téma. Členěné podélnými švy, sámky, s prodlouženou délkou, s různými typy límečků i bez nich.

Se zužujícími výstřihy tam, kde jsme v horní polovině těla plnější. Celkový dojem štíhlejší linie dotvoří sukně hladká na bocích.

Kalhoty

Silnější žena odříkající se kalhot nedělá vždy dobře.

Tmavé nebo proužkové kalhoty doplněné delší halenkou, halenou, tunikou, blejzrem, mohou vytvořit styl od sportovního a ležérně elegantního až po velmi společenský.

2


Sukně

3

My, které máme rády sukně, můžeme zůstat u své klasiky. Rozvlňená linie sukně, zejména pro horké léto, je velmi nositelná i pro silnější ženy, pokud je hladká v bocích a má tu správnou délku. Slušivé jsou úzké kratší v délce pod koleno, pokud máme pěkné lýtko a štíhlý kotník.


Aktuality
30.10.2019
Krásná nová trička s aplikacemi i bez, bundy, kabáty a společenské šaty. Kalhoty s lampasy, jeansové kalhoty v různých provedeních. Přijďte si vybrat.
Dárkové poukázky stále v prodeji!
30.10.2019
Překvapte své blízké dárkovou poukázkou bez vyptávání se na velikost. Výběr dle vlastního vkusu je vždy nejlepší.