Lady XL fashion Praha

Kdo jsme, co děláme, co nabízíme

Oděvy pro plnoštíhlé ženy prodáváme od roku 1993, kdy naše firma LADY XL fashion vznikla.V tomto roce jsme otevřeli první prodejnu v Kateřinské ul.č. 20 v Praze 2, kde jsme začínali s prodejem „plus velikostí“ šitých na zakázku pouze pro náš butik.Tuto prodejnu jsme přestěhovali v srpnu 2008 do Ječné ul. 40, Pha 2 abychom byli blíže MHD. Stále rozšiřujeme nabídku zboží o konfekční výrobky zahraničních i tuzemských firem. V listopadu roku 2000 jsme otevřeli prodejnu na Sokolské ul. 33 (I.P.Pavlova), Praha 2. Koncem roku 2009 jsme z důvodu neúnosně zvýšeného nájmu byli nuceni tuto prodejnu opustit. Nyní nás najdete pouze na adrese Ječná 40, Praha 2.

Stále rozšiřujeme nabídku zboží z kolekcí vybraných zahraničních firem, které se specializují výhradně na plus velikosti. V naší nabídce nechybí ani kvalitní oděvy od českých výrobců.


Zaujali jsme Vás? Podívejte se na široký výběr našeho sortimentu!

NÁPAD A KVALITA LADY XL

3

Vsaďte na eleganci, ženskost a rafinovanost. Dejte důraz na delší životnost oděvů. Nešetřete proto vůbec na kvalitním oblečení - třeba to bude právě to "správné oblečení", které Vám pomůže udržet si nebo získat dobré místo, o partnerovi ani nemluvě. Tam platí přesně to samé.

Naše kolekce je určena pro aktivní ženu v produktivním věku. Nápaditá,kvalitní - za dostupnou cenu. V nabídce již tradičně najdete sportovní roláky, trika, ale i halenky pro společenskou událost nebo do kanceláře.

Mimo diktát módy je všudypřítomný a nenahraditelný denim jeansových kalhot, bund a vestiček.
Aktuality
30.10.2019
Krásná nová trička s aplikacemi i bez, bundy, kabáty a společenské šaty. Kalhoty s lampasy, jeansové kalhoty v různých provedeních. Přijďte si vybrat.
Dárkové poukázky stále v prodeji!
30.10.2019
Překvapte své blízké dárkovou poukázkou bez vyptávání se na velikost. Výběr dle vlastního vkusu je vždy nejlepší.