Letní šaty pro plnoštíhlé

24.07.2020

Možností je spousta a některé z nich mají onu kouzelnou schopnost zakrýt leckterou nedokonalost a podtrhnout Vaše ženské křivky. Pojďme si dnes představit pár našich tipů, jak si zpestřit letní šatník díky novému kousku v podobě letních šatů.

Léto a barvy jdou perfektně dohromady!

Už dávno neplatí, že by dáma s plnějšími křivkami měla zůstávat v neforemné nudné šedi. Léto vybízí k živějším barvám, hravosti, vzorům a stejně jako příroda v tomto období, i Váš šatník může kvést! Co třeba tyto krásné do růžova laděné šaty?

Image 1

Nebojte se vzorů

Vzory mohou skvěle odtrhnout pozornost od proporcí a jsou tak skvělým pomocníkem při práci se siluetou. A co může být lepší než nechat na sobě rozkvést desítky květů jako na letní zahradě?

Image 3

Lehce podtrhnutý pas 

Lehký důraz na pas opticky perfektně dotváří ženskou postavu a zabraňuje onomu nechvalně známému pytlovému efektu

Image 2


Vsaďte na maxi délku

Ideálním společníkem nejen pro horké letní večery, ale i dny, jsou šaty v maxi délce. Zakryjí jakýkoliv nedostatek a hodí se na spoustu příležitostí. Nicméně podle našeho názoru na takovou dovolenou jednoznačně není lepší volby!

Vrstvení 

A na závěr malý tip. Na několika modelech můžete různě barevná sáčka, nebo bundy. Vrstvení obecně, je skvělým pomocníkem pro podtržení ženských křivek a barevné sáčko z vhodně zvoleného materiálu je skvělým doplňkem pokud se malinko ochladí. I v tomto případě platí, že není třeba se bát barev. Pokud ale zvolíme vzorované šaty, je třeba zůstat již u hladké varianty kabátku či jiného doplňku. Jak je sladit, se můžete inspirovat v naší galerii, a nebo nás navštivte v našem salonu, kde Vám velmi rády s výběrem pomůžeme a společně vybereme ideální variantu letních šatů právě pro Vás!