Trendy? Raději styl.

01.09.2020

Pamatujete na loňský rok a cyklistické kraťasy z módních přehlídek zahraničních návrhářů? Málokomu sedly a letos už je na nikom neuvidíte. Není to škoda ztrácet čas hledáním takových kousků? Preferujme raději oblečení, ve kterém se budeme cítit dobře, bude odrážet naší osobnost, styl a budeme si jej moci obléct kdykoliv a ne jen letos! Najít svůj styl chvíli trvá, ale každá dáma dobře ví co jí sluší. Ať už jde o barvy, nebo střihy.


Do čeho tedy investovat?

Každá skříň by mela obsazovat několik opravdu kvalitnich a dobře padnoucich kousků - několik párů dobře padnoucíh kalhot, halenek, sukní a sáček. Při výběru myslete na to, aby se Vaše kousky daly dobře kombinovat mezi sebou a Vy jste je tak mohly jednoduše sladit. Díky tomu vytvoříte několik modelů a zamezite nudě v oblékání. 


Nezapomeňte sladit boty a kabelky. Mít k sobě padnoucí páry bot a kabelek je prostě výhra. Zainvestujte do klasické černé kabelky a pohodlných bot. To samé v hnědé barvě pro podzim a světlé pro letní a jarní období. Takové kousky vám usnadní sladit celý outfit a pokud si uděláte radost nějakym barevnějším, vzorovaným, ci jinak výraznějším, nebude již nikdy problém co si k němu vzít a perfektně doplní a osvěží celý finální vzhled.


Pokud byste potřebovaly s hledáním svého stylu pomoci, navštivte náš salón a my Vám rády poradíme a společně vybereme nadčasové modely právě pro Vás. 

Hezký zbytek léta!

Vaše Lady XL