Šaty dělají člověka

Rozhlédnete-li se kolem sebe v metru nebo tramvaji – vypadá to, jako by se lidé (hlavně muži) oblékali jen proto, že nechtějí prochladnout a hlavně nebýt „vidět“.

Boubelatou ženu elegantně a vkusně oblečenou nevidíme často. Přitom její vzhled je důležitější, než vzhled mladičké štíhlé ženy – které sluší a padne skoro všechno – i ten pověstný pytel…

Všechno je o kvalitě a kvalita je o penězích. Oblékáme plnoštíhlé ženy přes dvacet let, máme spoustu zkušeností a víme, co ženy chtějí a co jim sluší. Každá se chce líbit a mít dobrý pocit sama ze sebe. Když jste dobře oblečená, Vaše sebevědomí stoupne a lidé s Vámi lépe jednají. Upravenou nezmačkanou a krásně vypadající baculku raději zaměstnají, raději s ní jednají, randí..  

Na oděvy pro ženy - prostorově rozměrnější – jak kdosi vtipně řekl – je i větší spotřeba látky, která nesmí být jen tak ledajaká.. Firmy, které nám dodávají zboží - toto znají. Střihy jsou též velmi důležité – vždyť každá plnoštíhlá žena má jinou postavu, je trochu jinde baculatější než by chtěla.

Lépe si koupit jednu kvalitní věc, prát ji šetrně a vydrží déle pěkná, než dvě levnější. Užitek z toho jak vypadáme je mnohonásobný.

Nevíte-li si náhodou rady s oblékáním – nechte kamarádky a dcerky doma a přijďte k nám. Rádi Vám poradíme.

Mějte na sobě dobrou podprsenku a ať jdete kupovat společenské nebo sportovní oblečení, vezměte si s sebou také boty, které chcete k vybranému nosit.

Navštivte naši prodejnu