Kdo jsme, co děláme, co nabízíme

Oděvy pro plnoštíhlé ženy prodáváme od roku 1993, kdy naše firma LADY XL fashion vznikla.V tomto roce jsme otevřely první prodejnu v Kateřinské ul.č. 20 v Praze 2, kde jsme začínaly s prodejem „plus velikostí“ šitých na zakázku pouze pro náš butik.Tuto prodejnu jsme přestěhovali v srpnu 1998 do ul. Sokolská 33, Praha 2, abychom byly blíže MHD a koncem roku 2008 jsme musely tuto prodejnu z důvodu neúnosně zvýšeného nájemného opustit. Přestěhovaly jsme se do prodejny v Ječné ul. 40, též na Praze 2 (v blízkosti stanice metra “C“ I.P.Pavlova), kde nás i v současnosti najdete.

Stále rozšiřujeme nabídku zboží o konfekční výrobky zahraničních firem pevážně z Německa a Dánska, které se specializují výhradně na plus velikosti. V naší nabídce nechybí ani kvalitní oděvy od českých výrobců.

3

Elegance a kvalita z Lady XL fashion

Vsaďte na eleganci a ženskost. Nešetřete na kvalitním oblečení (nemačká se, nepotíte se v nich, nepouští barvu, drží tvar) - třeba to bude právě to "správné oblečení", které Vám pomůže udržet si nebo získat dobré místo, o partnerovi ani nemluvě.

Naše kolekce je určena pro aktivní ženu v produktivním věku. Je nápaditá, kvalitní - za dostupnou cenu. V nabídce již tradičně najdete trika, halenky, svetry, saka, vesty, bundy, jeansové i klasické kalhoty, 3/4 kalhoty, šaty pro společenskou událost nebo do kanceláře.

Naše filozofie